Serwis


Serwis wózków widłowych

Ze względu na koszty związane z przestojami w pracy wózków widłowych, utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyny jest bardzo istotne. Dlatego też oferujemy wszystkim klientom pełną obsługą serwisową - pełny serwis wózków widłowych. Dzięki mobilnym serwisantom z dużym doświadczeniem oraz dobremu i szybkiemu dostępowi do części zamiennych jesteśmy w stanie naprawić niemal każdy wózek na miejscu u klienta.

Proponujemy:

  • Przeglądy okresowe
  • Przeglądy konserwacyjne zgodne z wymaganiami Urzędu Dozoru Technicznego
  • Naprawy bieżące
  • Stałe umowy serwisowe

Klientom, którzy decydują się na stałe umowy serwisowe możemy zagwarantować idealny stan techniczny maszyny, szybki czas reakcji na wszelkie usterki oraz bardzo atrakcyjne rabaty.

Rozumiejąc, że nie wszystkie usterki da się usunąć na miejscu u klienta, posiadamy znakomicie wyposażony warsztat, oraz własny transport wózków widłowych. Dzięki doświadczeniu mechaników i znakomitemu wyposażeniu warsztatu możemy oferować:

  • Remonty kapitalne wózków
  • Remonty i naprawy skrzyń manualnych
  • Remonty i naprawy skrzyń automatycznych
  • Remonty zawieszeń
  • Remonty masztów
  • Regenerację części

Posiadamy oprogramowanie diagnostyczne oraz oprogramowania do większości marek wózków widłowych dzięki czemu możemy świadczyć usługi serwisowania wózków widłowych na poziomie autoryzowanych serwisów wózków widłowych w znacznie atrakcyjniejszych cenach. Dzięki takiemu wyposażeniu nasi serwisanci są w sposób szybki dokonać oceny stanu technicznego oraz przyczyny usterki co w połączeniu z atrakcyjnymi cenami na części zamienne pozwala obniżyć koszty obsługi wózków widłowych.

Świadczymy także usługi wymiany opon. W naszej ofercie znajdują się zarówno opony pneumatyczne do wózków widłowych jak i opony superelastyczne wymagające montażu na specjalnej prasie hydraulicznej. Dzięki temu że nasza firma posiada mobilną prasę hydrauliczna do wymiany opon pełnych do wózków widłowych możemy świadczyć taką usługę w siedzibie firmy klienta. Ogranicza to czas przestoju wózka a co się z tym wiąże koszty.

Aby w pełni zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów od teraz w naszej ofercie pojawiła się również możliwość zakuwania przewodów hydraulicznych. Dzięki nowoczesnej zakuwarce oraz szerokiemu asortymentowi węży hydraulicznych oraz końcówek jesteśmy wstanie dorobić niemal każdy przewód hydrauliczny na miejscu. Przestoje związane z usterkami przewodów hydraulicznych należą do jednych z najczęstszych i trudnych do przewidzenie podczas standardowej obsługi okresowej wózków widłowych. Dzięki poszerzeniu oferty o szeroko rozumianą hydraulikę siłową jesteśmy wstanie obniżyć koszty związane z wymianą przewodów hydraulicznych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zakuwania przewodów hydraulicznych, regeneracji przewodów hydraulicznych na terenie Krakowa i Zabierzowa i okolic.

NA WSZYSTKIE USŁUGI UDZIELAMY PEŁNEJ PISEMNEJ GWARANCJI A W PRZYPADKU NAPRAWY WARSZTATOWEJ WÓZEK ZASTĘPCZY NA CZAS REMONTU !!!

DLA UŁATWIENIA PROPONUJEMY ZE SKORZYSTANIA Z NASZEGO FORMULARZA SERWISOWEGO PONIŻEJ

Serwis wózków widłowych